Zhongshan KAVA Lighting Co., Ltd. е компанија за надворешно тргување и прекугранично осветлување со извори на синџирот на снабдување која се фокусира на развој, производство и продажба на домашно осветлување, комерцијално осветлување, канцелариско осветлување, надворешно осветлување и паметно LED осветлување.Посветени сме на обезбедување брза испорака и висококвалитетни решенија за изворно осветлување преку модерен дизајн на производи, структура на е-трговија, удобна инсталација и употреба и разновидни сценарија за апликации.

Нашиот пристап ориентиран кон иновации ни овозможи да го водиме патот во индустријата за осветлување.Добивме сертификати како што се CB, CE, UL, ETL, SAA, UKCA, RoHS, ERP, а нашите производи се извезуваат во Европа, Америка и други земји ширум светот, добивајќи признание од домашни и меѓународни клиенти.

Како надворешно-трговска компанија за прекугранична е-трговија, нашиот тим има богато искуство во меѓународната трговија и професионално знаење за прекугранична е-трговија.Можеме да им обезбедиме на клиентите сеопфатни услуги, вклучувајќи развој на производи, контрола на квалитетот, меѓународна логистика и царинење.Нашата цел е да станеме глобален водечки снабдувач на решенија за осветлување и да создадеме поубаво, удобно и поефикасно искуство за осветлување за клиентите.

Вовед во компанијата

Zhongshan KAVA Lighting Co., Ltd. е компанија за надворешно тргување и прекугранично осветлување со извори на синџирот на снабдување која се фокусира на развој, производство и продажба на домашно осветлување, комерцијално осветлување, канцелариско осветлување, надворешно осветлување и паметно LED осветлување.Посветени сме на обезбедување брза испорака и висококвалитетни решенија за изворно осветлување преку модерен дизајн на производи, структура на е-трговија, удобна инсталација и употреба и разновидни сценарија за апликации.

Нашиот пристап ориентиран кон иновации ни овозможи да го водиме патот во индустријата за осветлување.Добивме сертификати како што се CB, CE, UL, ETL, SAA, UKCA, RoHS, ERP, а нашите производи се извезуваат во Европа, Америка и други земји ширум светот, добивајќи признание од домашни и меѓународни клиенти.

Како надворешно-трговска компанија за прекугранична е-трговија, нашиот тим има богато искуство во меѓународната трговија и професионално знаење за прекугранична е-трговија.Можеме да им обезбедиме на клиентите сеопфатни услуги, вклучувајќи развој на производи, контрола на квалитетот, меѓународна логистика и царинење.Нашата цел е да станеме глобален водечки снабдувач на решенија за осветлување и да создадеме поубаво, удобно и поефикасно искуство за осветлување за клиентите.

Повеќе
 • ас
 • asvqvq
 • wqfasa
 • rndfb

ПАТЕНТИ И СЕРТИФИКАЦИИ

КАВА е глобална професионална компанија за прилагодување на осветлувањето со повеќе од 19 години глобално искуство во сервисот.

Положивме сертификат за управување со квалитет CE, TUV, RoSH, SGS, UL, ISO9001

rz
 • UL сертификат

  UL сертификат

 • Сертификат за патент

  Сертификат за патент

 • SGS сертификат

  SGS сертификат

 • TUV сертификат

  TUV сертификат

 • RoHScertificate

  RoHScertificate

 • CE сертификат

  CE сертификат

 • CB сертификат

  CB сертификат

 • RoHS сертификат

  RoHS сертификат

 • CE сертификат

  CE сертификат

 • ETL сертификат

  ETL сертификат

 • RoHS сертификат

  RoHS сертификат

 • CE сертификат

  CE сертификат

 • SGS сертификат

  SGS сертификат

Повелете онлајн или дојдете во нашиот изложбен салон да го изберете вашето омилено осветлување,
Имаме илјадници светилки за ваша референца.
Контактирајте со нас Линк во живо
 • Салон за кристални лустери

  Салон за кристални лустери

 • Модерен изложбен салон на LED кристално светло

  Модерен изложбен салон на LED кристално светло

 • Изложен салон за светло стакло за уметност

  Изложен салон за светло стакло за уметност

 • Комерцијален салон за осветлување

  Комерцијален салон за осветлување

Партнери за соработка

КАВА им обезбедува на клиентите најнови производи или приспособени решенија и обезбедува повластени цени.
Помогнете им на клиентите ширум светот да добијат квалитетни производи.

 • asfbwb
 • asevwv
 • wbwesa
 • wfqwf
 • eqgeg
карта
карта
 

Канада

 

Америка

 

Мексико

 

Панама

 

Венецуела

 

Еквадор

 

Колумбија

 

Боливија

 

Бразил

 

Јужна Африка

 

Австралија

 

Нов Зеланд

 

Филипини

 

Тајланд

 

Јапонија

 

Кореја

 

Саудиска Арабија

 

Пакистан

 

Казахстан

 

Украина

 

Русија

 

Монголија

 

Финска

 

Шведска

 

Норвешка

 

Латвија

 

Ирска

 

Холандија

 

Полска

 

ОК

 

Германија

 

Швајцарија

 

Австрија

 

Бугарија

 

Шпанија

 

Португалија